iFaktura to program przeznaczony dla osób prowadzących działalność gospodarczą bez stałego kontaktu z komputerem. Program idealnie pasuje zarówno dla osób, które lubią przenosić życiowe wydarzenia na mobilne urządzenia, jak i dla podróżujących, pozostających w stałym kontakcie ze swoimi finansami. Naszym celem nie było stworzenie wszechmogącego programu księgowego, lecz miłego i chętnego do współpracy narzędzia dla osoby, która chce pilnie wystawić fakturę lub zamierza w całości prowadzić fakturowanie w jej mobilnym urządzeniu.


Prosty, przejrzysty interfejs Automatyczne tworzenie PDF
iFaktura posiada przejrzysty interfejs, za którym się kryje wielka funkcjonalność. Wystawienie faktury ogranicza się do kilku dotknięć, w których możemy zmienić niemal wszystkie dane widoczne na wydruku. Utworzywszy fakturę możesz wygenerować prawdziwy plik PDF, który następnie możesz wysłać poprzez pocztę elektroniczną lub wydrukować. Taki plik można wygenerować niemalże w kilka sekund.
Kontrahenci Produkty
Nasza aplikacja posiada także możliwość zarządzania kontrahentami. Stworzywszy kontrahenta, zostanie on automatycznie dodany do bazy danych na twoim urządzeniu. Oczywiście, iFaktura posiada także bazę produktów. Wpisujesz nazwę, cenę, ilość, wybierasz jednostkę oraz stawkę VAT, numer PKWiU (jeśli podsiadasz) i produkt gotowy! :)
Szybka instalacja Pilnowanie terminów
Po pobraniu aplikacji z App Store i pierwszym uruchomieniu jej, zostaniesz poproszony o podstawowe dane dot. firmy, stawek VAT, jednostek miary, czy numeracji faktur. Szybka, kilku-minutowa instalacja znacznie ułatwia konfigurowaniu programu. Dopilnowanie terminów zapłaty z iFakturą jest dziecinnie proste. Przy wystawianiu faktury możesz wybrać termin zapłaty. Jeżeli kontrahent nie zapłaci Ci do tego czasu, numer faktury na liście faktur zmieni kolor na czerwony. Jeżeli zapłaci - na zielony.
Wysyłanie faktur poprzez e-mail Drukuj faktury z urządzenia
Po wygenerowaniu pliku PDF możesz wysłać go poprzez pocztę elektroniczną do swojego kontrahenta. Możesz także wydrukować fakturę bezpośrednio z Twojego urządzenia.