iFaktura to program przeznaczony dla osób prowadzących działalność gospodarczą bez stałego kontaktu z komputerem. Program idealnie pasuje zarówno dla osób, które lubią przenosić życiowe wydarzenia na mobilne urządzenia, jak i dla podróżujących, pozostających w stałym kontakcie ze swoimi finansami. Naszym celem nie było stworzenie wszechmogącego programu księgowego, lecz miłego i chętnego do współpracy narzędzia dla osoby, która chce pilnie wystawić fakturę lub zamierza w całości prowadzić fakturowanie w jej mobilnym urządzeniu.

Po wprowadzeniu danych swojej firmy oraz podstawowych ustawień, od razu możesz utworzyć bazę kontrahentów, produktów oraz usług, które sprzedajesz. Możesz też tworzyć faktury i wysyłać je drogą elektroniczną do swoich kontrahentów w formacie PDF. Dostępna jest też możliwość wydrukowania takiego pliku bezpośrednio z urządzenia. iFaktura wskaże ci odpowiednim kolorem niezapłacone faktury oraz te, o które nie musisz się już martwić. :) W ustawieniach aplikacji możesz ręcznie edytować nowe zobowiązujące stawki VAT, jednostki miary, ustawić numerację faktur na automatyczną (wg. odpowiedniego formatu) lub zawsze numerować je ręcznie, jeżeli jesteś przywiązany(a) do innej numeracji obowiązującej w Twojej firmie.

Mamy nadzieję, że przyjemność korzystania z naszej aplikacji będzie porównywalna do przyjemności, z którą stworzyliśmy ją dla Ciebie. :)

Z poważaniem,
Zespół projektowy iFaktura.