Jak wszyscy dobrze wiemy, polska młodzież spędza coraz dłuższy czas w internecie. Z obserwacji i statystyk wynika, że duża część wchodzi na chociażby jeden z polskich serwisów rozrywkowych: Demotywatory.pl, Komixxy.pl lub Mistrzowie.org. Jest to dość dobra forma rozrywki zważając chociażby na to, że treści generowane są przez rówieśników a serwisy skłaniają użytkowników do twórczej pracy.

Tak więc dziś przedstawiamy naszą nową aplikację – Mistrzowie. Aplikacja napisana została na “iUrządzenia” (tj. iPhone, iPad i iPod Touch). Jest to przeglądarka do ostatniego z wyżej wymienionych serwisów oferująca przejrzysty interfejs i przeróżne funkcje. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, co nie lubią długiego czekania na Safari, nie lubią reklam i zbędnych treści. Aby obejrzeć “mistrza” z “głównej” (slogan dobrze znany użytkownikom serwisu) należy otworzyć aplikację, zaczekać maksymalnie 2 sekundy i kliknąć na pierwszą komórkę w tabeli. Jest to dość dobry program jeżeli chodzi o funkcjonalność – jest szybszy niż wbudowane Safari, stabilny, przejrzysty i oferuje przeróżne funkcje.

Przejdź do strony aplikacji »

Pełna lista funkcji znajduje się w spoilerze poniżej.

Funkcje aplikacji Mistrzowie

  • Przeglądanie głównej
  • Przeglądanie poczekalni
  • Przeglądanie top 10
  • Opcja “szukaj”
  • Funkcja losowania
  • Dodawanie do ulubionych
  • Możliwość wysłania mailem
  • Przyciski “poprzedni”/”następny”
  • Szczegóły obrazka (autor, źródło itp.)
  • Grafika dla wyświetlacza Retina

Pełny opis aplikacji
Aplikacja Mistrzowie to nieoficjalna przeglądarka popularnego polskiego serwisu MISTRZOWIE.ORG. Na tej stronie można znaleźć najlepsze komentarze z polskich forów i zaskakujące screeny z innych stron, np. onet.pl czy wp.pl

★★★★★★★★★★★★★★★

Oto niektóre z funkcji:

✱ Przeglądanie głównej, poczekalni i “top 10″ – od teraz możesz przeglądać mistrzów na swoim urządzeniu w zupełnie nowy sposób. Poprzez jedno dotknięcie możesz obejrzeć najnowszy obrazek na głównej, poprzeglądać niekończącą się poczekalnię lub roześmiać się z mistrzów w najlepszej dziesiątce. To dopiero zabawa!

✱ W najnowszej wersji możesz także dodać swoich ulubionych mistrzów do biblioteki i śmiać się z nich oraz pokazywać kolegom/koleżankom gdziekolwiek jesteś, niezależnie od tego czy masz internet czy nie. Obrazki zapisują się na dysku, więc masz do nich dostęp non-stop!

✱ W aplikacji dostępne są także inne opcje, np. szukanie lub losowanie. Poprzez tą pierwszą możesz przeszukać cały portal mistrzowie.org (włącznie z archiwum) od stóp do głów. Wchodząc w opcję losowania potrząśnij urządzeniem a zostanie wylosowany dla ciebie obrazek. Potrząśnij ponownie, a pokaże się inny!

★★★★★★★★★★★★★★★

Zobacz jeszcze naszą drugą aplikację – Komixxy. W połączeniu stanowią one wspaniałą rozrywkę na cały wieczór!